Patty

~Patty~

Kontakt:
GG: 50888584
SERIALE/ FILMY/ KSIĄŻKI

Przyjmuję wszystkie zamówienia, bez względu na rodzaj. 
Za każdym razem zapoznaję się z tematyką złożonego zamówienia.
Może być tylko mały problem z jakimiś science-fiction, gdyż nie jestem ich zwolenniczką
Dowolny wybór 

16 komentarzy:

 1. Zamawiający: Hayden

  Para : Fedemiła (Federico i Ludmiła)
  Rodzaj : Dramat
  Miejsce akcji : Stacja polarna w Arktyce
  Szczególne uwagi : Ludmiła prowadzi badania w stacji, kiedy pojawia się nowa osoba Federico, on zakochuje się w niej, a na końcu happy end poprzedzający tragedia. Pisany z perspektywy narratora wszechwiedzącego; narracja 3osobowa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zamawiający: Stevie Blanco

  Para: Percy i Annabeth (Percy Jackson)
  Rodzaj: Fantasy, romans
  Miejsce akcji: obóz herosów, Olimp
  Szczególne uwagi: Zakazana miłość

  OdpowiedzUsuń
 3. Zamawiający: Klaudia Mnatsakanyan

  Para: Fedemiła (Federico i Ludmiła)
  Rodzaj: romans, horror
  Miejsce akcji: Buenos Aires (jakiś stary opuszczony budynek)
  Szczególne uwagi: Coś w stylu "Piły" Fede musi ja uratować, chociaż się nie znają (wiesz o co chodzi) Udaje im się uciec.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zamawiający: Love Fedemiła

  Para: Fedemila
  Rodzaj: Romans
  Autorka: Pat ty
  Uwagi: Z perspektywy Lu. On to biznesmen, a ona bardzo znana modelka. Poznają się na bankiecie gdzie on wylicytował kolację z nią. Oboje się w sobie zakochują, ale ona udaje niedostępną.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zamawiający: Alexandra Ludwig

  Para : Chuck i Blair :3
  Rodzaj : romans, dramat
  Miejsce akcji : Paryż
  Uwagi : wycieczka szkolna. Przebieg niefortunnych wydarzeń sprawi że ta dwójka sie zgubi ;) co będzie dalej zostawiam tobie :) byle był happy end ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Zamawiający: Krwawa Marry

  Para: Fedemiła, Naxi
  Rodzaj: romans
  Miejsce akcji: Studio On beat
  Szczególne uwagi: Federico I Ludmiła są "supernowymi" studia. Naty jest asystentką Ludmiły, a Maxi Federico. Ludmi i FeDe de się nienawidzą bo uważają że to drugie jest nie znośne, uparte, złe itd. Dlatego zabraniają Maxi i Naty się widywać. Wszystko się zmienia gdy w studiu ćwiczą duety damsko-męskie, feDe jest Z Ludmi, A Naty z Maxim . Happy And

  OdpowiedzUsuń
 7. Zamawiający: Patty;* Super

  Para: Leonetta.
  Rodzaj: Romans, akcja.
  Miejsce akcji: Las Vegas
  Uwagi: Violetta jest projektantką sukien ślubnych. Nosi okuraly. Uważana jest za brzydkie kaczątko. Pewnego razu w jej salonie zjawia się Lara. Viola jej szyje piękną suknię. Zaprasza ją na swój ślub. Viola ubierze się naprawdę pięknie. Nie będzie miała okularów. Włosy zakręcone. Tam poznaje Leona - parkingowego. Leonetta zakocha się w sobie.Będą myślecz, że zakochali się w osobie z bogatej rodziny. Będą udawać, że są milionerami aby zdobyć ukochaną osobę. Violka jest dziewicą i znim przeżyje swój pierwszy raz wtedy zachodzi w ciąże. Po pewnym czasie dowiadują się prawdy. Będą chcieli wziąść tajny ślub. Powróćmy do dnia ślubu Lary. Lara bierze ślub o wiele starszym (60 lat) od siebie mężczyzny dla pieniędzy. Lara otruwa swojego męża w noc poślubną. Larze wpadł w oko Leon. Będzie chciała Leonettę rozdzielić. Na ślubie Lary jest Tomas mu wpadła Viola w oko. Będzie ją chciał dla siebie. Tomas jest najlepszym przestępcą o nazwie czarny sokół. Dzięń przed ślubem Leonetty postrzelili Leona i podrzuconou narkotyki oczywiście to był Tomas. Leona ratują w szpitalu. Violetta czeka na ukochanego przed kościołem, przychodzi Lara wmówiła Violi, że Leon nie żyje, a Leonowi mówi, że Viola go nie kocha i była z nim dla pieniędzy. Castillo się załamuje. Mdleje w szpitalu dowiaduje, że nosi dziecko Leona - dziewczynkę. Leona oskarżono na 10 lat więzienia za handel narkotykami. Chce zemsty na Violettcie. Leon nie wie, że ma córkę. Violetcie pomaga Tomas. Salonie ślubny o nazwie ,, Królowa Serc'' znajdują podrzucone diamenty. Dają jej 2 wyjścia, albo im pomoże w znalezieniu dowodów na Tomasa albo pójdzie siedzieć na parę lat. Wypiera pierwszą opcję dla córeczki. Zostaje wyuczoną agentką. Ma zazadanie wziąść ślub z Tomasem. Leona obserwują agencji w więzieniu. Proponują mu zostanie tajnym agentem i będzie mógł opuścić więzienie po 6 latach siedzenia. Przyjmuje, pierwsze zadanie ma zjawienie się na ślubie Castillo. Violetta go zauważa. On wychodzi, ona biegnie za nim. Nie zauważa jadącej Limuzyny. Traci pamięć z 7 lat. Nie będzie pamiętać Leona, swojej córki i że jest agentką. Leon to wykorzysta, będzie udawał że ją pierwszy raz widzi. Jego zadanie to rozkochać w sobie Violette i porzucić. Viola i Leon zakochają się w sobie od nowa. Leon pozna prawdę. Na ich miłości stoją Lara i Tomas. Będą chcieli zgładzić królową serc (Violetta). Będą mogli żyć razem szczęśliwie po śmierci Tomasa i Lary. I Viola pisze pamiętniki dzięki, którym poznaje swoją przeszłość z 7 lat.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zamawiający: Sułtanka Blair

  Postacie: Chanel #1 i Chanel #2 (Z nowego serialu ''Scream Queens'')
  Rodzaj: Komedia.
  Miejsce: W kampusie KKT
  Uwagi: OS opowiadający o dziwnej i śmiesznej przyjaźni Chanelek.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zamawiający: Dodo Comello

  Para: Fedemiła
  Rodzaj: Romans
  Miejsce: Buenos Aires/ Madryt
  Uwagi: Kiedy Ludmiła zostaje oskarżona o zrzucenie Violetty ze schodów kompletnie się załamuje ( akcja podczas 3 sezonu) wspierają ją jedynie Naty a potem Diego i Francesca. Gdy Federico mówi ,że nie może być z tak złą osobą jak ona ta chcę wyjechać. Natalia informuje o tej sytuacji Daniela - brata Ludmiły, który wraz ze swoją żoną i małą córeczką - chrześnicą Lu i Diego mieszkają w Madrycie. Daniel kocha Lu i wzajemnie jednak przez matkę mieli ograniczony kontakt. Jedynie mobilny. Ludmiła wyjeżdża do Madrytu w tym czasie Daniel wysyła do Germana filmik z monitoringu na, którym widać kto tak naprawdę zepchną jego córkę ze schodów. Po nie długim czasie uczniowie On Beat wygrywają konkurs a na wielki finał muszą wyjechać do Madrytu wtedy Natalia i Diego wpadają na pewien plan w, który wtajemniczają Daniela. Tak oto wszyscy uczniowie spędzą wczasy w willi rodziny Ferro. Resztę w jaki sposób Fedemiła się zejdzie itp zostawiam tobie :) Ma być Happy endzik i dużo miłości ^^

  OdpowiedzUsuń
 10. Zamawiający: Heheszek

  Para: Leonetta
  Rodzaj: romans
  Miejsce: Buenos Aires
  Uwagi:na podstawie teledysku Taylor Swift You Belong With Me

  OdpowiedzUsuń
 11. Zamawiający: Sułtanka Chanel

  Para: Scira (Scott i Kira z serialu ''Teen Wolf'')
  Rodzaj: Horror/Romans
  Szczególne uwagi: Na końcu Happy End <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Zamawiający: Alexis Blanco
  Para: Leonetta
  Rodzaj: Fantastyka
  Szczególne uwagi: Happy end ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Para: Cabbie
  Rodzaj: Romans (mile widziane elementy humorystyczne)
  Uwagi: Chciałabym aby akcja działa się po zakończeniu "Victorii", a w czasie trwania "Sam i Cat". Uwielbiam odcinek #TheKillerTunaJump (Skok przez tuńczyki), więc ogromnie ucieszyłabym się z nawiązania. Dodatkowa obecność Sam, Freddiego, Jade czy innych bohaterów nie będzie mi przeszkadzała ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmuję ♥ Też uwielbiam ten odcinek!

   Usuń
 14. Para: brak konkretnej
  Rodzaj: Romans
  Uwagi: Chciałabym, aby to była smutna historia miłosna. Nie jakaś nie odwzajemniona miłość, tylko chodzi mi o coś w stylu, np. Lyanny Stark i Rhaegara Targaryena (nie mogą być razem). Dzieje się to w dawnych czasach.

  OdpowiedzUsuń

Każdy, najdrobniejszy komentarz daje nam motywację do publikowania kolejnych prac. Może poświęcisz dla nas chwilkę i wyrazisz swoją opinię? ☼

Szablon by
InginiaXoXo