Patty

~Patty~

kontakt:

GG: 50888584
SERIALE/ FILMY/ KSIĄŻKI

napiszę o wszystkim, o co tylko poprosisz!

15 komentarzy:

 1. Zamawiający: Hayden

  Para : Fedemiła (Federico i Ludmiła)
  Rodzaj : Dramat
  Miejsce akcji : Stacja polarna w Arktyce
  Szczególne uwagi : Ludmiła prowadzi badania w stacji, kiedy pojawia się nowa osoba Federico, on zakochuje się w niej, a na końcu happy end poprzedzający tragedia. Pisany z perspektywy narratora wszechwiedzącego; narracja 3osobowa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zamawiający: Stevie Blanco

  Para: Percy i Annabeth (Percy Jackson)
  Rodzaj: Fantasy, romans
  Miejsce akcji: obóz herosów, Olimp
  Szczególne uwagi: Zakazana miłość

  OdpowiedzUsuń
 3. Zamawiający: Klaudia Mnatsakanyan

  Para: Fedemiła (Federico i Ludmiła)
  Rodzaj: romans, horror
  Miejsce akcji: Buenos Aires (jakiś stary opuszczony budynek)
  Szczególne uwagi: Coś w stylu "Piły" Fede musi ja uratować, chociaż się nie znają (wiesz o co chodzi) Udaje im się uciec.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zamawiający: Love Fedemiła

  Para: Fedemila
  Rodzaj: Romans
  Autorka: Pat ty
  Uwagi: Z perspektywy Lu. On to biznesmen, a ona bardzo znana modelka. Poznają się na bankiecie gdzie on wylicytował kolację z nią. Oboje się w sobie zakochują, ale ona udaje niedostępną.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zamawiający: Alexandra Ludwig

  Para : Chuck i Blair :3
  Rodzaj : romans, dramat
  Miejsce akcji : Paryż
  Uwagi : wycieczka szkolna. Przebieg niefortunnych wydarzeń sprawi że ta dwójka sie zgubi ;) co będzie dalej zostawiam tobie :) byle był happy end ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Zamawiający: Patty;* Super

  Para: Leonetta.
  Rodzaj: Romans, akcja.
  Miejsce akcji: Las Vegas
  Uwagi: Violetta jest projektantką sukien ślubnych. Nosi okuraly. Uważana jest za brzydkie kaczątko. Pewnego razu w jej salonie zjawia się Lara. Viola jej szyje piękną suknię. Zaprasza ją na swój ślub. Viola ubierze się naprawdę pięknie. Nie będzie miała okularów. Włosy zakręcone. Tam poznaje Leona - parkingowego. Leonetta zakocha się w sobie.Będą myślecz, że zakochali się w osobie z bogatej rodziny. Będą udawać, że są milionerami aby zdobyć ukochaną osobę. Violka jest dziewicą i znim przeżyje swój pierwszy raz wtedy zachodzi w ciąże. Po pewnym czasie dowiadują się prawdy. Będą chcieli wziąść tajny ślub. Powróćmy do dnia ślubu Lary. Lara bierze ślub o wiele starszym (60 lat) od siebie mężczyzny dla pieniędzy. Lara otruwa swojego męża w noc poślubną. Larze wpadł w oko Leon. Będzie chciała Leonettę rozdzielić. Na ślubie Lary jest Tomas mu wpadła Viola w oko. Będzie ją chciał dla siebie. Tomas jest najlepszym przestępcą o nazwie czarny sokół. Dzięń przed ślubem Leonetty postrzelili Leona i podrzuconou narkotyki oczywiście to był Tomas. Leona ratują w szpitalu. Violetta czeka na ukochanego przed kościołem, przychodzi Lara wmówiła Violi, że Leon nie żyje, a Leonowi mówi, że Viola go nie kocha i była z nim dla pieniędzy. Castillo się załamuje. Mdleje w szpitalu dowiaduje, że nosi dziecko Leona - dziewczynkę. Leona oskarżono na 10 lat więzienia za handel narkotykami. Chce zemsty na Violettcie. Leon nie wie, że ma córkę. Violetcie pomaga Tomas. Salonie ślubny o nazwie ,, Królowa Serc'' znajdują podrzucone diamenty. Dają jej 2 wyjścia, albo im pomoże w znalezieniu dowodów na Tomasa albo pójdzie siedzieć na parę lat. Wypiera pierwszą opcję dla córeczki. Zostaje wyuczoną agentką. Ma zazadanie wziąść ślub z Tomasem. Leona obserwują agencji w więzieniu. Proponują mu zostanie tajnym agentem i będzie mógł opuścić więzienie po 6 latach siedzenia. Przyjmuje, pierwsze zadanie ma zjawienie się na ślubie Castillo. Violetta go zauważa. On wychodzi, ona biegnie za nim. Nie zauważa jadącej Limuzyny. Traci pamięć z 7 lat. Nie będzie pamiętać Leona, swojej córki i że jest agentką. Leon to wykorzysta, będzie udawał że ją pierwszy raz widzi. Jego zadanie to rozkochać w sobie Violette i porzucić. Viola i Leon zakochają się w sobie od nowa. Leon pozna prawdę. Na ich miłości stoją Lara i Tomas. Będą chcieli zgładzić królową serc (Violetta). Będą mogli żyć razem szczęśliwie po śmierci Tomasa i Lary. I Viola pisze pamiętniki dzięki, którym poznaje swoją przeszłość z 7 lat.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zamawiający: Sułtanka Blair

  Postacie: Chanel #1 i Chanel #2 (Z nowego serialu ''Scream Queens'')
  Rodzaj: Komedia.
  Miejsce: W kampusie KKT
  Uwagi: OS opowiadający o dziwnej i śmiesznej przyjaźni Chanelek.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zamawiający: Dodo Comello

  Para: Fedemiła
  Rodzaj: Romans
  Miejsce: Buenos Aires/ Madryt
  Uwagi: Kiedy Ludmiła zostaje oskarżona o zrzucenie Violetty ze schodów kompletnie się załamuje ( akcja podczas 3 sezonu) wspierają ją jedynie Naty a potem Diego i Francesca. Gdy Federico mówi ,że nie może być z tak złą osobą jak ona ta chcę wyjechać. Natalia informuje o tej sytuacji Daniela - brata Ludmiły, który wraz ze swoją żoną i małą córeczką - chrześnicą Lu i Diego mieszkają w Madrycie. Daniel kocha Lu i wzajemnie jednak przez matkę mieli ograniczony kontakt. Jedynie mobilny. Ludmiła wyjeżdża do Madrytu w tym czasie Daniel wysyła do Germana filmik z monitoringu na, którym widać kto tak naprawdę zepchną jego córkę ze schodów. Po nie długim czasie uczniowie On Beat wygrywają konkurs a na wielki finał muszą wyjechać do Madrytu wtedy Natalia i Diego wpadają na pewien plan w, który wtajemniczają Daniela. Tak oto wszyscy uczniowie spędzą wczasy w willi rodziny Ferro. Resztę w jaki sposób Fedemiła się zejdzie itp zostawiam tobie :) Ma być Happy endzik i dużo miłości ^^

  OdpowiedzUsuń
 9. Zamawiający: Sułtanka Chanel

  Para: Scira (Scott i Kira z serialu ''Teen Wolf'')
  Rodzaj: Horror/Romans
  Szczególne uwagi: Na końcu Happy End <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Zamawiający: Alexis Blanco
  Para: Leonetta
  Rodzaj: Fantastyka
  Szczególne uwagi: Happy end ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Para: Cabbie
  Rodzaj: Romans (mile widziane elementy humorystyczne)
  Uwagi: Chciałabym aby akcja działa się po zakończeniu "Victorii", a w czasie trwania "Sam i Cat". Uwielbiam odcinek #TheKillerTunaJump (Skok przez tuńczyki), więc ogromnie ucieszyłabym się z nawiązania. Dodatkowa obecność Sam, Freddiego, Jade czy innych bohaterów nie będzie mi przeszkadzała ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmuję ♥ Też uwielbiam ten odcinek!

   Usuń
 12. Para: brak konkretnej
  Rodzaj: Romans
  Uwagi: Chciałabym, aby to była smutna historia miłosna. Nie jakaś nie odwzajemniona miłość, tylko chodzi mi o coś w stylu, np. Lyanny Stark i Rhaegara Targaryena (nie mogą być razem). Dzieje się to w dawnych czasach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przepraszam, ze dopiero teraz, ale nie zagladalam tutaj jakis czas, przymuje xx

   Usuń

Każdy, najdrobniejszy komentarz daje nam motywację do publikowania kolejnych prac. Może poświęcisz dla nas chwilkę i wyrazisz swoją opinię? ☼

Szablon by
InginiaXoXo