Zamówienia

Przed zamówieniem proszę zapoznać się z regulaminem.

 • Na wykonanie One Shota mamy czas nieokreślony. Proszę nas nie pospieszać!
 • Jeśli usunęliśmy twój komentarz, oznacza to, że zamówienie jest już wykonane i znajduje się na stronie.
 • Nie piszemy prac +18!
  • Nie musimy wykonywać zamówień po kolei. Wykonujemy te na które, akurat mamy pomysł.
  • Na dole podano listę osób, które przyjmują zamówienia. Wraz z kliknięciem, przeniesiesz się na stronę autorki. Właśnie tam możesz złożyć swoje zamówienie.
  • Każda z dziewczyn przyjmuje zamówienia o wymyślonych postaciach.
  • Nie zamawiamy kontynuacji One Shota

  • Zamówienia składamy według schematu:

  PARA:
  RODZAJ: 
  UWAGI:
  • Jeśli nie wiesz, u której z autorek chcesz złożyć zamówienie, pozostaw je tutaj. Ta z nas, która będzie miała na niego pomysł, poinformuje cię o jego przyjęciu!

  Autorki przyjmujące zamówienia:

  Invisible

  (Przykro mi. Niestety mam za dużo zamówień. Zacznę przyjmować kiedy nadrobię zaległości)

  Pat ty

   Kliknij, jeśli chcesz złożyć zamówienie dla kilku autorek:

  Zamówienia grupowe


  OSTATNIA AKTUALIZACJA ZAKŁADKI: 28.12.2016 r.

  9 komentarzy:

  1. Para: Leonetta
   Rodzaj: Dramat
   Miejsce: Buenos Aires
   Uwagi: mogą byc przeklenstwa, Violetta od kilku dni mieszka tam poniewaz uciekla od rodzicow pijakow, ktorzy ciagle ja bili i traktowali jak smiecia a ojciec wykorzystywal ja seksualnie, miala tez jeszcze dwoch braci, jeden zginol brutalnie pobity przez ojca a drugi dawno uciekl do kumpla ale nadal utrzymywal kontakt z siostra. Leon bogaty reporter jako zadanie mial zrobic reportaz na temat opuszczonego psychiatryka. Kiedy po kilkunastu godzinach chodzenia bezcelu po szpitalu zauwazyl Violette i chciał jej pomoc ale ona mu zabardzo nie ufala ale po chwili sie namyslila i poszla z nim. Ma byc the end! XD
   Hasło: naleśniki
   Autorka: Sydney

   OdpowiedzUsuń
  2. Para: Fedemila
   Rodzaj: Historyczny, romans.
   Miejsce akcji: Dwór francuski.
   Szczególne uwagi: Ludmiła to królowa Szkotów, od dziecka wychowywała się w zakonie. Gdy jedna z zakonnic zostaje otruta, ta musi wyjechać do Francji, aby poślubić przyszłego następce tronu - Federico. Wybranek Lu z początku nie jest zadowolony ślubem, gdyż jak byli mali byli najlepszymi przyjaciółmi. Happy end.
   Hasło: Ciastko ;D
   Autor: Wiem, że masz dużo zamówień, ale wato spróbować. Sydney.

   Besos ;*

   OdpowiedzUsuń
  3. Para:Fedemila
   Rodzaj: Komedia/fantastyka
   Miejsce: New York
   Uwagi: Federico Stark właściciel Stark Tower na codzień jest człowiekiem biznesu, jednak kiedy Nowemu Jorkowi zagraża niebezpieczeństwo staje się Iron menem i wraz ze zgrają Avengersów :
   * Leon jako kapitan Ameryka
   * Diego jako Thor
   * Andreas jako Hulk
   * Maxi jako sokole oko
   * Ludmila jako czarna wdowa
   Staje do walki z nieprzyjacielem (możesz wymyślić jakiegoś wroga). Między nim i Ludmilą zaczyna iskrzyć, jeżdżą razem na misje. Fede będzie chciał się o nią troszczyć, ale nie będzie chciał tego okazywać, ogólnie będzie aroganckim dupkiem.
   Hasło: Frytki
   Autorka: Sydney :)

   OdpowiedzUsuń
  4. Para: Leonetta
   Rodzaj: Romans, akcja
   Miejsce: Buenos Aires
   Uwagi: Violetta jest super tajną agentką.Jej życie to misje, wypełnianie zadaniań. Pewnego dnia poznaje Leona. On jest łowcą agentów. Ujawnia tajnych agentów. Zakochują się sobie nawzajem. Violetta będzie udawała, że pracuje jako sekretarka (możesz gdzie chcesz, żeby udawała gdzie pracuje). Ona natomiast wie, gdzie on pracuje. Potem on dowiaduje się gdzie Viola pracuje. Leon musi poważnie przemyśleć nad ich związkiem. Ona się załamuje. Ona ma poważną misję. Musi ocalić świat przed przed kimś (możesz wymyślić. To może być naprzykład Tomas lub Alex). Coś tam idzie nie z jej myślą. Z pomocą przybiega do niej Verdas. Ratuje ją. Ocalają świat przed złem. Oni biorą ślub. Mają dwójkę dzieci. A Viola rezygnuje z pracy. Happy End:)
   Hasło: Czekolada ;)
   Autorka: Sydney

   OdpowiedzUsuń
  5. Informujemy że Sydney skończyła współpracę z naszym blogiem dlatego przekazujemy wam informacje że każde jej zamówienie przechodzi na innych autorów.

   OdpowiedzUsuń
  6. Para: Fedemiła
   Rodzaj: Romans-Dramat
   Uwagi: ehh...mogłabym prosić,aby moje zamówienie napisała Patty? Bardzo proszę..oczywiście jeśli jest taka możliwość.. a no i żeby to był wyciskacz łez, chociaż trochę. Dziękuje ((:

   Nina Pasquarelli

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Przyjmuję i na przyszłość proszę o pisanie w mojej zakładce ♥

    Usuń
  7. Przepraszam, że akurat tutaj, ale chciałabym o coś zapytać, bo nie bardzo się orientuję - jeśli złożyłam zamówienie jakoś 5 miesięcy temu, zostało ono przyjęte, ale nadal nie zrealizowane, a nie widnieje już w zakładce "zamówienia" to czy jest ono gdzieś zapisane? Czy zostanie napisane?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeśli zamówiłeś/aś to zamówienie powinno znajdować się w zakładce autorki u której zostało zamówienie (o ile go nie wykonała). Teraz zamówienia są umieszczane w zakładkach autorek, a nie w zakładce "zamówienia". Miłego dnia :)

    Usuń

  Każdy, najdrobniejszy komentarz daje nam motywację do publikowania kolejnych prac. Może poświęcisz dla nas chwilkę i wyrazisz swoją opinię? ☼

  Szablon by
  InginiaXoXo