18 maja 2015

Zamówienie [038] Vioxi "Why me?"

Tytuł: "Why me?"
Para: Vioxi (Violetta i Maxi)
Rodzaj: Dramat
Moje uwagi: Brak.
Uwagi zamawiającego: "Maxi niech będzie typem podrywacza a Violka - nieśmiałą kujonką. I niech nie będzie szczęśliwego zakończenia. 
Miejsce: Studio.
Zamawiający: Cathy Lambre.
Osoba wykonująca zamówienie: Invisible.


                                         Drogi pamiętniku!    21 stycznia 2014r.
Dzisiaj pierwszy raz pojawiłam się w studio. Jest to dla mnie niesamowite przeżycie. Zawsze o tym marzyłam. Nauczyć się śpiewać i tańczyć tak samo jak moja mama. Chcę być taka jak ona. Poznałam dziś chłopaka o imieniu Maxi, który oprowadzał mnie po studio. Wydawał się naprawdę miły. Ale wiem jedno, nie chcę zawierać dłuższych znajomości. Za dużo już przyjaciół kiedyś straciłam..

                                Drogi pamiętniku!     22 stycznia 2014r.
Dziś rozpoczęłam naukę. Nauczyciele są bardzo mili i pomocni. Aż chce się siedzieć na lekcjach! Nauczyłam się wielu rzeczy o, których nie wiedziałam. Dzisiaj Jackie dała nam zadanie w "odbicia lustrzane". Polegało to na tym, że przydzielała nas parami i mieliśmy udawać swoje odbicia. Przydzieliła mnie do pary z Maxim. Całe zadanie poszło nam bardzo dobrze. Jedyne co mnie intrygowało to to, że cały czas patrzył mi się w oczy. Może to znak, żeby już na starcie się od niego odsunąć?

                           Drogi pamiętniku!     26 stycznia 2014r.
Maxi chodzi za mną krok w krok. Rzuca te swoje teksty na podryw, które jakoś słabo na mnie działają. Czemu uczepił się akurat mnie? Mam nadzieję, że jak najszybciej się ode mnie odczepi, bo nie chcę mieć żadnych problemów.

                 Drogi pamiętniku!    20 luty 2014r.
Dzisiaj przeżyłam swój pierwszy pocałunek. Był on wspaniały.. taki magiczny... Z kim? Z Maxim. Nie spodziewałam się tego. Od początku chciałam się od niego odsunąć, ale to podziałało wręcz odwrotnie. Jest coraz bliżej, a ja nie potrafię się od niego "odizolować"..

                  Drogi pamiętniku!      25 luty 2014r.
Maximilian dzisiaj poprosił mnie o to, żebym została jego dziewczyną. Początkowo się wahałam, ale jednak powiedziałam "tak". Szczerze? Jestem szczęśliwa, że tak to się wszystko potoczyło. Dzisiaj mogę powiedzieć, że niczego nie żałuję.

                   Drogi pamiętniku!     15 marzec 2014r.
Jak on mógł to zrobić? Jak mógł mnie po prostu zostawić? Ja go kocham.. Teraz widzę, że mnie tylko wykorzystał, a ja głupia wierzyłam w naszą prawdziwą miłość. Zero było prawdy we wszystkich jego słowach. "Kocham Cię", "Chcę z Tobą być już zawsze","Nigdy cię nie zostawię". To nic nie znaczyło. Teraz kończę. Nie tylko pisanie w pamiętniku, ale to co powinnam skończyć już dawno. Mam nadzieję, że tam na górze będzie mi lepiej..
<333
Witam ;)
Tak się prezentuje One Shot ;)
Mam nadzieję, że wam się spodobał, a szczególnie tobie Cathy ;)
Do następnego <3
Adios misiaki <3

1 komentarz:

 1. Jest idealny :^^^
  Ty to masz talent
  Oh ziom cudowne wszystko
  Styl pisania,fabuła
  Boskie :DD
  A ja czekam na moje zamówienie ale jak regulamin mówi nie wolno pospieszać
  Pewnie napiszesz cudownie

  Besos
  Meggi(dawna Wika Blanco)

  OdpowiedzUsuń

Każdy, najdrobniejszy komentarz daje nam motywację do publikowania kolejnych prac. Może poświęcisz dla nas chwilkę i wyrazisz swoją opinię? ☼

Szablon by
InginiaXoXo