16 września 2015

[056] Ariana "One Last Time"


Tytuł: "One last time"
Osoba: Ariana Grande
Rodzaj: Romans, psychologiczny
Uwagi: list
Miejsce: Stany Zjednoczone
Autorka: Patty
 16 września 2015,  USA

Mój drogi, 

          Nie wiem, od czego mam zacząć. Może to dlatego, że nigdy nie umiem porządnie dobrać słów, może dlatego, że bardzo się stresuję... A może to przez to, że wiem, że czegokolwiek nie napiszę, to nie będzie cię to obchodziło. 
          Prawda jest taka, że doskonale zdaję sobie sprawę, że nigdy nie byłam dla ciebie wystarczająco ważna. Byliśmy razem praktycznie od zawsze, ale nigdy nie czułeś się u mojego boku tak dobrze, prawda?... To dlatego postanowiłeś to zakończyć. Być może miałeś też inny powód, ale w to nie wnikam. 
          Nie chcę, żebyś miał mnie na sumieniu. Po prostu zrozum, że już nie wytrzymuję. Cała ta sytuacja zaczyna mnie przerastać, bo nie wiem, dlaczego podjąłeś taką decyzję.
          Nie myśl sobie jednak, że przez to wszystko mam zamiar coś sobie zrobić - ależ skąd. Chociaż jestem wrażliwa i uczuciowa, to nigdy nie wykonałabym pochopnych kroków. 
          Nadal jednak nie rozumiem, dlaczego wybrałeś . Kochałam cię najmocniej na świecie i starałam się to okazywać.  Pamiętam te kłótnie, nieprzespane noce, zużyte chusteczki i załamania. Nie zawsze było łatwo,oczywiście. Ale w mojej głowie utkwiły też te cudowne chwile, które spędziliśmy razem w Miami, wyjazdy do twoich rodziców, wieczorne spacery i przypatrywanie się gwiazdom. Chwile, w których doceniałeś mnie i traktowałeś mnie jak księżniczkę. Kiedy mówiłeś, że nigdy nie zapomnisz widoku moich oczu każdego dnia, że najchętniej obejmowałbyś mnie bez ustanku... Godziliśmy wszystko ze sobą. Nawet po wielkiej awanturze potrafiłeś sprawić mi najlepszą niespodziankę pod słońcem, byśmy tylko długo się na siebie nie obrażali.
Właśnie dlatego nie wiem... W czym ona jest lepsza?
          Chociaż bardzo żałuje, to mam nadzieję, że da ci to, czego ja nie mogłam; czego ci u mnie brakowało. Życzę ci szczęścia. Obyś nadal był tym samym człowiekiem i sprawiał, że ona będzie miała takie motylki w brzuchu na twój widok, jak ja kiedyś.
          Nie mam ci nic za złe. I mimo tego, że moje serce krwawi po tym rozstaniu, nadal mam cichą nadzieję, że jeszcze kiedyś się zobaczymy i będę mogła cię przytulić - jak za dawnych czasów. 
Czuję się jak popychadło, niepotrzebna nikomu idiotka, życiowa porażka i jeden wielki błąd. Mogą mi powtarzać "To nie prawda", "Nie mów tak o sobie, bo jesteś cudowna"...  I tak w to nie uwierzę. W końcu to nie oni cierpią przez swoje głupstwa.. 
          Pewnie jesteś zadowolony. Masz dziewczynę, którą kochasz, rodzinę, przyjaciół... Przykro mi więc oznajmić, że bez ciebie ja nie mam już nic. 
          Nie oczekuję, że moje słowa cokolwiek zmienią - że nagle postanowisz do mnie wrócić. Ale muszę ci to napisać, bo w przeciwnym razie już na zawsze zamknę się w sobie. 
Tak bardzo chciałabym teraz zobaczyć cię, przytulić i wyszeptać do ucha kilka słodkich słów. Chciałabym zasypiać z myślą "Kocham i jestem kochana". Chciałabym po raz ostatni cię pocałować (a potem mógłbyś odejść już na zawsze). Niestety, nie wszystko w życiu jest do spełnienia. To tylko marne fantazje, którym nie warto dać się zwieść. 
          Rozumiem, rozumiem... Teraz to ona napełnia twoje serce swoją miłością, a ja nie mam nic do gadania. Zrozum jednak, że u twojego boku czułam się najlepiej, czułam się wyjątkowo, czułam się... nie do opisania. 
Mimo to, nadal wymagasz ode mnie, bym zapomniała. To smutne. Przynajmniej dla mnie..
          Jeśli kiedykolwiek przyjdzie ci do głowy, by mi wybaczyć i by odnowić to, co razem zaczęliśmy... Zadzwoń. Mój telefon będzie czekał, by wyświetlić na swoim ekranie twoje imię. Chociaż wtedy będę mogła zaśmiać się przez łzy i powiedzieć, że byłam naiwna, kiedy ci ufałam w słowa: "Będziemy razem na zawsze". Jak mogłeś mnie tak oszukać? 
          Wiesz co, sama się o to wszystko obwiniam. Dopiero teraz zaczynam powoli zauważać, że to ty popełniłeś błąd. Że to ty straciłeś coś, bez czego jeszcze niedawno nie mogłeś żyć. Mnie.
Każdy mój krok jest teraz wykonany z satysfakcją. Satysfakcją, że to ja wygrałam. 
Nadal cię kocham, owszem. Prawdopodobnie już zawsze będę, ale co tam... Jednak tego, jak mnie potraktowałeś, również nie zapomnę. 
          I wciąż mam ochotę na ten ostatni pocałunek, ostatni uścisk... Na jakikolwiek objaw twoich uczuć do mnie. A jeśli i one już umarły... Objaw tego, że chociaż się kiedyś ci zależało. Że nie chcesz, by cokolwiek mi się stało. Ta troska, którą zawsze mnie darzyłeś... Mam nadzieję, że chociaż ona się nie zmieniła.

To chyba już wszystko co chciałam powiedzieć. 
Aj, czekaj chwilę. Jeszcze tylko te ostatnie słowa, jakie do ciebie kieruję: 
Chciałabym ci za wszystko podziękować. Gdyby nie ty, nie pojęłabym miłości. Nie zrozumiałabym, że trzeba walczyć o coś, na czym ci zależy. I nie nauczyłabym się, że w życiu mogę polegać tylko na tych, którzy byli ze mną od zawsze na zawsze. Nie jak ty - urywkami. 
Kolejny raz więc napiszę te słowa: nadal cię kocham. 
Nie każ mi zapomnieć, bo choć obiecam, i tak nie dotrzymam słowa. 
Pozdrów ją. Powiedz, że codziennie trzyma w rękach mój świat.Twoja Już nie twoja,
Ariana


__________

Hej ♥
Oto ja i kolejny OS, tym razem o Ari. Mam nadzieję, że się spodoba
Chyba jeszcze nie pisałam OSa w formie listu, więc cóż.... Jest teraz :D 
Jeśli wam się spodobało, to zapraszam do komentowania i składania zamówień w przeznaczonej do tego zakładce. 
Pozdrawiam was bardzo, bardzo mocno! 
Patty

4 komentarze:

 1. OS wspaniały ale musze zapytać. Co z moim zamówieniem. Nie będzie wykonane? Pzdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu miałoby nie być wykonane?
   Wykonujemy wszystkie zamówienia, ale chwilowo mamy ich bardzo dużo i od razu nie wykonamy wszystkich.

   Usuń
 2. To było piękne, jakbyś napisała to, co czyta się między wersami.. One Last Time jest jedną z dwóch piosenek Ariany, które znam i lubię, więc tym bardziej mi się podoba. Podoba mi się to, że ten tekst może być opisem sytuacji, jaka mogła być natchnieniem do napisania tekstu tej piosenki.
  Poxdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy, najdrobniejszy komentarz daje nam motywację do publikowania kolejnych prac. Może poświęcisz dla nas chwilkę i wyrazisz swoją opinię? ☼

Szablon by
InginiaXoXo