24 listopada 2015

Zamówienie [075] Femi "Which way should i go?"

Tytuł: "Which way should i go?"
Para: Femi (Ludmiła i Feliepe)
Rodzaj: Romans
Moje uwagi: Brak
Uwagi zamawiającego: Brak
Miejsce: Paryż
Zamawiający: Ludmila Ferro
Osoba wykonująca zamówienie: InvisibleDać się poznać?                    Zrezygnować?
Trudne pytanie. Dlaczego boję się tego? Boję się, że pozna mnie, że zobaczy moje prawdziwe "Ja". Z jednej strony chcę tego. Nie chcę, żeby widział mnie taką jaką nie jestem. Z drugiej strony boję się mu pokazać prawdziwą siebie. Co jeśli nie zrozumie? Zrezygnuje? Tak po prostu odejdzie bez słowa? Tyle pytań i zero odpowiedzi..

Porozmawiać?                    Milczeć?
Coś w środku mnie mówi mi, że powinnam z nim porozmawiać, ale czy powinnam słuchać głosu własnego serca? Nie raz zawodziłam się robiąc to. A jeśli teraz będzie tak samo? Może tym razem powinnam posłuchać własnego rozumu? Może w tym przypadku to jest najlepszy pomysł?

Zaufać?                    Nie zaufać?
Boję się tego. Co jeśli mnie zrani? Czuję się w jego towarzystwie dobrze, ale czy to wystarczy? Co jeśli powie coś nie tak? Nie zaakceptuje mnie, moich tajemnic, sekretów, poglądów? On i ja jesteśmy z całkiem różnych światów. Różnimy się, za bardzo...

Miłość?                    Przyjaźń?
Najtrudniejszy wybór. Co powinnam zrobić? Z jednej strony zakochałam się w nim, ale z drugiej strony boję się, ze mnie zrani. Czemu to wszystko jest takie trudne? Dlaczego miłość tak boli? Dlaczego słysząc jego głos moje serce szybciej bije?

Nie potrafię zdecydować, co jest dobre, a co złe. Którą drogą powinnam iść?

*-*-*
Cześć ;)
Może nie jest to jakiś typowy romans, ale przyszedł mi do głowy taki pomysł.
Mam nadzieję, że wam się spodobał ;)
Przykro mi, ale nie mam pojęcia jak nazywa się połączenie ich imion ;/
Do zobaczenia.
Adios Misiaki <3

3 komentarze:

Każdy, najdrobniejszy komentarz daje nam motywację do publikowania kolejnych prac. Może poświęcisz dla nas chwilkę i wyrazisz swoją opinię? ☼

Szablon by
InginiaXoXo