11 lipca 2016

Być czy nie być? Oto jest pytanie.

W tej notce zwracamy się bezpośrednio do Was, Czytelników. Czy jest sens w dalszym prowadzeniu tego bloga? Codziennie wchodzimy tutaj, by zobaczyć, czy ktoś skomentował nasze prace, wyraził swoją opinię, odwiedził posta... Statystyki z dnia na dzień są gorsze. Próbowałyśmy naprawdę wiele, żeby to naprawić. Nie wiecie, jak długo siedziałyśmy nad tym, żeby zaproszenia dotarły do większej ilości osób. Cały czas podsyłałyśmy ludziom linki w nadziei, że to coś da. I dawało - na krótką chwilę.
Kochamy to, co tutaj robimy i w ten sposób spełniamy swoją pasję, wyrażamy siebie... Mimo, że głównie dlatego tu jesteśmy, to chcemy mieć dla kogo pisać. One Shoty potrafią zająć naprawdę sporo czasu, gdyż jesteśmy perfekcjonistkami. Napisanie takiego czegoś zajmuje nawet kilka godzin, czasami kilka dni, kiedy nie mamy zupełnie weny... Może nie wszyscy z was to zrozumieją.
Zależy nam na tej stronie, prowadzimy ją od prawie dwóch lat. Naprawdę nie chciałybyśmy usuwać SWM, ale nie widzimy innego sensu, jeśli nikt nie ma zamiaru tutaj przesiadywać.


Dlatego jeśli tu jesteś, czytasz to... Zostaw po sobie ślad w komentarzu. Jeśli będzie zero odzewu, blog zostanie usunięty, niestety. 

 

Anonimowe komentowanie jest włączone na ten czas!
Może macie dla nas jakieś rady, wskazówki? Takie, które mogłyby pomóc naszemu blogowi. Mogłyby pomóc nam. Mogłyby umilić wam czytanie naszych prac... Czy jest coś, co robimy źle?
Odpowiedź na te pytania zostawiam Wam. Mile widziane dłuższe wypowiedzi, chociaż wystarczy nam samo "Jestem z wami", "Czytam", "Wpadam", "Lubię wasze prace" itd... Cokolwiek.
Przyjmujemy również surową krytykę.

Jeśli macie moment i chcecie pomóc słoneczkom w rozwoju strony, skopiuj to:

Jeśli lubisz czytać opowiadania, serdecznie zapraszam na stronę https://enjoy-your-life-and-never-give-up.blogspot.com/

I wyślij swoim znajomym, opublikuj na portalu typu twitter, facebook, snapchat, ask... Wystarczy jeden mały link.
Dziękuję za uwagę.  

16 komentarzy:

 1. Jestem tu i proszę nie usuwaj bloga

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem tutaj i czytam cały czas ale niestety nie mam zbytnio czasu by komentować.
  Nie usuwajcie tego bloga, piszecie wspaniale.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie tylko nie to!!
  Natrafiłam na tego bloga 2 dni temu i już prawie jestem na bierząco.
  Jak wszystko nadrobię to będę na nierżąco komentować.
  Tylko zostańcie =.=

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę tylko tego nie róbcie to jest wspaniały blog może nie wszystko komentuje ale czytam i za każdym razem nie mogę doczekać się kolejnego one shot a .
  Proszę nie kończcie waszej spaniałej pracy .

  OdpowiedzUsuń
 5. Nawet nie probujcie usuwac , bo wiem gdzie mieszkanie ! Znaczy nie wiem , ale to nic , wasze opowiadania są świetne ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytam tylko Noe zawsze mam czas, żeby skomentować, ale to się zmieni :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytam ,choć nie komentuję. Wasze prace są świetne, naprawdę. Zawsze miło tu wracam i za każdym razem jestem zadowolona z waszych dzieł. Jeśli odejdziecie to przejdę zalamanie ! Dajcie znać co i jak jak się zastanowicie 😊
  Do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem z Wami i czytam <3 Mam nadzieję, że nie usuniecie tego bloga, włożyłyście w niego tak wiele pracy..

  OdpowiedzUsuń

Każdy, najdrobniejszy komentarz daje nam motywację do publikowania kolejnych prac. Może poświęcisz dla nas chwilkę i wyrazisz swoją opinię? ☼

Szablon by
InginiaXoXo