20 grudnia 2016

Będziemy walczyć!


To może być małym zaskoczeniem dla niektórych z was, ale... Wracamy. Może nie w tym samym składzie, lecz jesteśmy tu na nowo. Postanowiłyśmy kontynuować walkę. Nie warto patrzeć na drobnostki, kiedy chce się realizować marzenia. Niektóre z nas zakończyły swoją przygodę z SWM. Mimo wszystko, jesteśmy bardzo wdzięczne, ze wcześniej z nami współpracowały. Czasem już tak bywa. Jesteśmy tu we dwójkę, ale chcemy się rozwijać. Wierzymy, ze to ma sens, ze nie warto zostawiać czegoś, nad czym było tyle pracy. Chciałybyśmy powiadomić o otworzeniu przez nas naboru do ekipy, chętnie przyjmiemy nowych członków, którzy maja w sobie to samo, co my - pasje, chęci, wiarę.
Stopniowo osiągamy cel, niedługo SWM powróci pełną parą.Chociaż momentami może nam być ciężko, postaramy się. Dla was, dla bloga i również dla siebie. Co tydzień będziecie mogli Przeczytać nasze nowe One Shoty.


Tym razem się nie poddamy.

2 komentarze:

Każdy, najdrobniejszy komentarz daje nam motywację do publikowania kolejnych prac. Może poświęcisz dla nas chwilkę i wyrazisz swoją opinię? ☼

Szablon by
InginiaXoXo