14 maja 2016

[105] Darcy "Na pewno?"


Tytuł: "Na pewno?"
Osoba: Darcy
Rodzaj: Psychologiczny
Uwagi: To jest strasznie dziwne.
Autorka: Kerry

- Kocham Cię, wiesz o tym?
- Tak wiem...
- Bardzo mi na tobie zależy.
- To też wiem.
- Zrobisz coś dla mnie?
- Wszystko.
- Przestań udawać idealną.
- Że co?!
- Dla mnie jesteś idealna.
- Yhym...
- Nie porównuj się do innych.
- Nie robię tego, idioto.
- Wróć...
- Nie wiem.
- Tęsknie za Tobą.
- Ja trochę mniej.
- Mam jeszcze szansę?
- Może...
- Kocham Cię.
- Już o tym mówiłeś...
- Jesteś dla mnie ważna. 
- Jasne.
- Jeśli zmienisz zdanie, wiesz gdzie mnie znaleźć.
- Nie zmienię.
- Pa, Dracy.
- Pa.  ***


         Hejka :)
Mam nadzieję, że Os nie jest tak strasznie żałosny xd.
Zachęcam do składania zamówień :*

10 komentarzy:

 1. Z całym szacunkiem, ale według mnie ten blog powoli schodzi na psy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może uzasadnisz czemu? :)

   Usuń
  2. Ja mogę się wypowiedzieć *macha ręką*
   Myślę że mojej przedmówczyni chodzi o to, że większość z tego co jest tu zamieszczane to już nawet nie są opowiadania, a raczej pojedyncze (i mim skromnym zdaniem zupełnie nierzeczywiste) dialogi. Ciężko coś takiego nazwać one shotem. w takim wypadku moja rozmowa na fb również jest formą opowiadania...

   Usuń
  3. Jak wypowiedziałam się pod poprzednim OS... brak w tym jakichkolwiek uczuć.
   Choć według mnie, jest to winą narzucenia terminów dodawania kolejnych opowiadań. Jak w ciągu tygodnia ma wykreować się coś... co ma duszę? Co przyciąga ludzi i sprawia, że chcą więcej...

   Usuń
  4. Bardzo dziękuję za wyrażenie swojego zdania, Blangel oraz Its Dovelies. Postaram się pisać lepsze one shoty (czyt. dłuższe i ,,nie dialogi"), jednak nie będę robiła tego co akurat bardziej podoba się WAM.
   Pozdrawiam :)

   Usuń
  5. Pozwólcie, że ja jako właścicielka tego bloga również się wypowiem.
   Blangel nie rozumiem czemu os porównujesz do swojej rozmowy do fb. W dalszym ciągu są to opowiadania, ale chcemy żeby były one różnorodne. Nie tylko same opowiadania kończące się w nieskończoność. Dialogami również przekazujemy to co mogłoby być przekazane w opowiadaniu tylko w inny sposób.
   Może Ty nie widzisz w tym uczuć, ale ja widzę. W tym one shocie jest sytuacja, która mogłaby się zdarzyć każdemu z nas. Dziewczyna nie jest zdecydowana czy chce być z chłopakiem. Chłopakowi zależy na niej i chce o nią walczyć. Nie musisz tego widzieć. W końcu każdy odbiera wszystko inaczej :)
   Na końcu odniosę się do ostatnich kilku zdań. Jeśli nie znasz sytuacji to się nie udzielaj. Wszystko jest ustalane z dziewczynami. To co ile czasu dodajemy również ustaliłyśmy wspólnie. Narzucanie im terminu? hahaha. Dziewczyny dostają grafik i zawsze mają prawo zamienić się datą z inną osobą. Zresztą zawsze mogą wziąć sobie urlop od pisania i już nie raz z tego skorzystały.
   A teraz najśmieszniejsze. Mówisz to tak jakby dodawały niewiadomo ile razy w miesiącu. Zaskoczę Cię. W ciągu miesiąca każda z nas dodaje one shot raz, maksymalnie dwa razy, więc dalej nie rozumiem o co Ci chodzi. Ale wiadomo, ludzie którzy nic nie wiedzą udają, że wiedzą najlepiej.

   Pozdrawiam ;*

   Usuń
  6. Szczerze to chodziło mi tylko o to że opowiadania z np. Pół roku temu były WEDŁUG MNIE lepsze, a jeśli chodzi o to, to nie oczekuję o cb że będziesz pisała długie OneShoty. W pisaniu chodzi o to, żeby przede wszystkim Tobie się podobało i żeby czerpać z tego radość. Chodzi mi o TYLKO o to co tu napisałam. Nic więcej. Jeśli cię uraziłam to wybacz bo nie chciałam.😓

   Twoja Its Dovelies

   PS Napisz pod tym czy mi wybaczasz czy nie bo to dla mnie ważne

   Usuń
  7. A dla mnie wciąż są dobre. Cały czas rozwijamy się, zmieniamy, a razem z tym zmienia się nasz styl pisma. Cieszę się, że nie stoimy cały czas w miejscu. Ja widzę, że posuwamy się do przodu. I wiem, że zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie pasuje. Tak jest zawsze. Ale my się nie przejmujemy, bo robimy to co kochamy. Nie każdemu da się przecież dogodzić.

   Pozdrawiam :)

   Usuń

Każdy, najdrobniejszy komentarz daje nam motywację do publikowania kolejnych prac. Może poświęcisz dla nas chwilkę i wyrazisz swoją opinię? ☼

Szablon by
InginiaXoXo