11 maja 2016

Zamówienie [091] Leonetta "Chcę Cię mieć przy sobie"

Tytuł: "Chcę Cię mieć przy sobie"
Para: Leonetta
Rodzaj: Romans
Moje uwagi: Po lewej jego perspektywa, po prawej jej.
Uwagi zamawiającego: Brak
Zamawiający: Pani Verdas
Osoba wykonująca zamówienie: Invisible
7 dni
7 dni. Niby tak mało, a z drugiej strony bardzo dużo. Za równe 7 dni będę trzymał w ramionach moją ukochaną. Jestem szczęśliwy, że w końcu po tak długim czasie będę mógł się z nią zobaczyć.

6 dni
Nie mogę w to uwierzyć. Za 6 dni zobaczę go, przytulę, porozmawiam twarzą w twarz. Niby tak mało, a jednak dla mnie wiele. Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Cieszę się, że go mam.

5 dni
Dni dłużą mi się niemiłosiernie. Nigdy nie czułem się tak podekscytowany. Niby jedno spotkanie, ale z tą wspaniałą osobą jest lepsze niż z wszystkimi innymi.

4 dni
A co jeśli mnie nie zaakceptuje? Jeśli nie ujrzy we mnie osoby, którą tak bardzo polubił? Tak bardzo się tego boję... Nie chcę go stracić. Jest dla mnie zbyt ważny. Nie mogę do siebie dopuszczać takich głupich myśli. Wszystko będzie dobrze. Musi być.

3 dni
Z dnia na dzień tęsknię za nią coraz bardziej. Chcę już trzymać ją w ramionach. Spojrzeć w jej śliczne oczka. Wyznać miłość i powiedzieć te dwa piękna słowa.

2 dni
Wczoraj usłyszałam parę pięknych słów, które podniosły mnie na duchu. "Kochanie tęsknię. Już niedługo będziemy razem". Poczułam się szczęśliwa. Poczułam się kochana.

1 dzień
To już jutro spotkam się z moim skarbem. Chciałbym móc ją przytulić i już nigdy nie wypuścić z ramion. Ale przecież marzenia się spełniają.

Spotkanie
Kocham Cię -
Powiedzieli oboje

5 komentarzy:

  1. Bardzo prosty, pomysł na pokazanie obu stron jest świetny, jednak według nie ta prostota wręcz odejmuje poszczególnym fragmentom. Nie ma tych emocji, które zwłaszcza przy opowiadaniach romantycznych są tak potrzebne.

    OdpowiedzUsuń

Każdy, najdrobniejszy komentarz daje nam motywację do publikowania kolejnych prac. Może poświęcisz dla nas chwilkę i wyrazisz swoją opinię? ☼

Szablon by
InginiaXoXo