2 sierpnia 2016

Zamówienie [098] Bablo "Pierwsze Święta"

Tytuł: "Pierwsze Święta"
Para: Pablo i Brenda [Violetta]
Rodzaj: Romans
Moje uwagi: Brak
Uwagi zamawiającego: Ich wspólnie spędzone święta pełen fluff, jeśli można.
Zamawiający: Avanlee
Osoba wykonująca zamówienie: Vicky Victorious
  Brunetka, ubrana w delikatną, kremową sukienkę, oparła się o framugę szklanych drzwi, podziwiając zadbany ogródek swojego ukochanego. Niezależne myśli zaczęły krążyć wokół roślin, które by tu zasadziła. Szybko, je jednak odtrąciła. To jeszcze za wcześnie. To ich pierwsze, wspólnie spędzone święta. Przypatrując się gwiazdom, wspominała dzisiejszy wieczór.

Zasiadła do pięknie ozdobionego stołu, naprzeciw mężczyzny swego życia, co spoglądała w jego pełne ciepła i miłości oczy, tylko się upewniała. W miłej atmosferze, spożyli wieczerzę we dwójkę, tak jak wcześniej to uzgodnili.
 Po kolacji Pablo poprosił ją do tańca. Wtuleni, bujali się w rytm muzyki The Beatles. Było wspaniale. Napawali się swoją obecnością.
- Mogłabym być w twoich objęciach do końca swojego życia. - Wymruczała, a gdy dotarło do niej, że wypowiedziała te słowa na głos, rumieniec pojawił się na jej policzkach.
- Nie jest to niemożliwa rzecz. - Stwierdził z uśmiechem mężczyzna Obrócił ukochaną, a następnie uklęknął przed nią.
- Brendo, najjaśniejszo gwiazdo na moim niebie, jesteś powodem mojego uśmiechu. Kocham Cię. - Wyciągnął z kieszeni małe, czerwone pudełeczko i otworzył je. W środku znajdował się srebrny pierścionek z drobnym diamentem w środku, który bardzo mocno błyszczał.
- Czy uczynisz mi ten zaszczyt i zostaniesz moją żoną?
 Kobieta drgnęła, gdyż poczuła na swojej talii ręce. Automatycznie się wtuliła w osobę za sobą.
- Chłopaki już poszli. To bardzo miłe z ich strony, że postanowili odwiedzić swojego menadżera i producentkę. - Oznajmił Pablo.
- Tak... - Westchnęła nieobecnie.
- O czym tak myślisz?
- O tym, jak bardzo Cię kocham. - Powiedziała i spojrzała na swoją lewą dłoń. Na palcu serdecznym tej ręki znajdował się pewien bardzo ważny pierścionek.


Mam nadzieję, że Shot, mimo że krótki, spodobał się Wam. 
Do następnego!

4 komentarze:

Każdy, najdrobniejszy komentarz daje nam motywację do publikowania kolejnych prac. Może poświęcisz dla nas chwilkę i wyrazisz swoją opinię? ☼

Szablon by
InginiaXoXo